About us

Türkçe

EatPrayFootball, amatörler için bir futbol topluluğu olarak Alina Belhane tarafından İstanbul'da kuruldu. Konsepti şudur: Maçlarımız yaş, cinsiyet, uyruk ve yetenek farketmeksizin herkese açıktır.

2016 yılında küçük sahalarda 5 vs 5 maçlar oynayarak başladığımız serüvenimize şuanda Istanbul'da onlarca sahada 7 vs 7 ve 8 vs 8 maçlarla devam ediyoruz. 90'dan fazla ülkeden oyuncu ile organize ettiğimiz maçlarımızda sıcak ve dosthane ortamımızı hiç kaybetmedik. Açık havada, sıcak bir ortamda bizimle beraber bu aktivitelere dahil olmak için vakit kaybetme!

Misyonumuz futbol oynamak isteyen herkesin gönül rahatlığı ile dahil olabileceği maçlar organize etmek.

Vizyonumuz İstanbul'u futbol ve halı saha maçlarının merkezi yapmak.

Sevgili futbolseverler, lütfen maç katılımlarınızda şu kurallara dikkat edin.

1. Hava koşulları ne olursa olsun maçlar iptal edilmez. Takvimimizi uygulamadan takip edebilirsiniz.
2. Oyuncuların maça katılımı şunları içerir: Halı saha katılım bedeli, tüm oyuncular için su, yelek, maçlar esnasında fotoğraf ve video çekimleri. Bu çekimleri instagram adresimizde bulabilirsiniz https://www.instagram.com/eat_pray_football/
3. İptalle ilgili. Eğer bir oyuncu maça 7 saatten az zaman kala katılımını iptal ederse para iadesi almaz. Katılımın ile ilgili lütfen sorumlu davranın.
4. Eğer organizatör maçı iptal ederse, katılım gerçekleştirmiş tüm oyuncular uygulama üstünden bilgilendirilir ve tüm oyuncuların para iadesi gerçekleştirilir. Para iadesi Iyzico ödeme sistemi üstünden gerçekleştirilir.
5. Her maçın bir yöneticisi veya assitanı vardır. Lütfen sorunuz veya takım değiştirme talebiniz olması halinde bu kişiye danışmaktan çekinmeyin. Bu kişinin aktivitede bulunma amacı herkesin mümkün olan en iyi şekilde zaman geçirmesinden emin olmaktır.
6. Maçlarımız amacı fit kalmak, eğlenmek ve dostluklar edinmektir. Agresif oyuncuları aktivitelerimizde görmek istemiyoruz. Eğer katılıyorsanız, sahada görüşürüz!

English

EatPrayFootball was founded by Alina Belhane in Istanbul as a football community to play matches for amateurs. Concept is : everyone is welcome, any age, gender, nationality and skills.

We started to play 5 vs 5 on the small pitch in 2016 and now we are playing various stadiums in Istanbul 7 vs 7 and 8 vs 8. We have met players from more than 90 different countries and we keep warm and friendly vibes on our games. If you want to meet good friends and play sports in the fresh air, you are welcome to join us!

Our mission is to create Games for everyone who wants to play football.

Our vision is to make Istanbul - Сapital of football.

Dear EatPrayFootball players, please follow our Rules to have great matches.

1. We play any weather conditions. Just follow our Schedule in the App!
2. Participation for the match from player includes : rent of stadi, water for all players, vest, photo and videos from the game in our Instagram https://www.instagram.com/eat_pray_football/
3. About cancellation. If a player cancels a match less than 7 hours before the game, he doesn't have a refund. Please be responsible for your attendance!
4. If the organizer cancels the match, each player will receive a notification from the App and a refund. Money refund comes back via Iyzyco service.
5. Each match has Superviser or Assistant. If you have any questions, feel free to ask him. If you want to switch teams, ask him as well. He is there to keep good vibes on the game.
6. We play for fit, fun and friendship. Aggressive players are not welcome. If you agree, welcome. Hope to meet you on the pitch!